Димексид для волосся - відгуки

Димексид для волосся - відгуки

Лікування деяких захворювань в медицині проводиться за допомогою такої речовини, як димексид. Дія такого засобу направлено на зняття запалення і більш швидке загоєння ушкоджень. Але за рахунок того, що у димексиду є здатність стимулювати ріст клітин, речовини на його основі використовуються навіть для догляду за волоссям. Здебільшого рішення наносити димексид на волосся і шкіру голови жінки приймають самостійно.

Але перед тим, як зважитися на подібні експерименти, варто дізнатися, наскільки хороші отримує димексид для волосся відгуки від тих, кому вже довелося його спробувати. Нехай відгуки не дадуть повної картини, але вони, як мінімум, допоможуть зробити більш зважений вибір. Тільки заздалегідь слід врахувати, що є чимало рецептів на основі такого препарату, які діють по-різному. Наприклад, ці маски з Димексидом для волосся прискорюють ріст. При вивченні відгуків на це необхідно звертати увагу.

Відгуки про димексиду для догляду за волоссям

Лейла Алімжанова (36 років, домогосподарка)

Не можу сказати, що була колись незадоволена власним волоссям. Волосся завжди демонстрували і хвилястість, і Гущин. Тільки якось з'явилася проблема - стали сильно лізти. При розчісуванні і зовсім починали сипатися. Найрізноманітніші масла і шампуні перепробувала - ніякого результату. Зате потім з відгуків дізналася про існування димексиду. Говорилося, що він здатний допомогти в моєму випадку. Тому стала робити маску з димексидом, сподіваючись на краще.

Через півтора місяця особливого ефекту ще не помітила. Тому стала додавати в маску ефірні масла. Запах від получающейся суміші був дуже приємним, а ефект знову не з'явився. Точніше, він є, але надто вже незначним. Протягом двох днів з моменту нанесення маски волосся випадати перестають. Але потім знову починають лізти. Крім того, поступово результат все гірше і гірше. У відгуку рекомендую спробувати, але не факт, що допоможе.

Карина (30 років, директор фірми)

Догляду за волоссям за допомогою димексиду почався у мене взимку. Раптом перед холодами волосся стали буквально жмутами вилазити, тому довелося щось робити. За відгуками дізналася, що димексид в цій справі допомагає. Застосовувала не чистий димексид, тому що так робити не можна, а з обліпиховою олією. Всього зробила 12 процедур за 2 місяці. Результат - прекрасні. Волосся зміцніли і навіть помітно відросло. Але потім довелося зробити перерву, адже димексид, унаслідок лікарського призначення, може викликати звикання. Так пишуть багато спробували димексид для волосся, залишаючи відгуки на нього. Через цей проміжок часу знову спробувала використовувати, на цей раз вже змішуючи з персиковим маслом. І знову був відмінний ефект. Загалом, рекомендую у своєму відгуку спробувати всім, хто хоче отримати красиві і здорові волосся.

Дар'я (38 років, нотаріус)

Швидше за все, багато хто бачив різні хвалебні відгуки про димексиду в застосуванні до волосся. Ось і я ними надихнулася, тому повірила в те, що станеться диво. Але все одно вирішила підстрахуватися, тому в маску додавала трохи менше речовини, ніж рекомендувалося. І в перший раз мені навіть сподобалося, бо страшного нічого не трапилося. Але після того, що сталося після другого застосування, мене досі ввергає в шок.

Сталося це близько місяця тому. Зараз волосся просто сиплються. Абсолютно всі волосся січеться. Не потрібно говорити, що у мене проблеми з організмом або всього лише виникала алергія. До цього такого не було ніколи, яку б маску ні використовувала. Пішла до дерматолога, і він сказав, що проблема в пошкодженні шкіри голови. Потрібне серйозне лікування, яке може визначити тільки трихолог. Мій відгук - це, швидше, попередження, тому що я втратила за минулий місяць більше волосся, ніж до цього за цілих півроку. Будьте, будь ласка, обережні. Все-таки це лікарський препарат.

Сусанна (28 років, начальник відділу)

Оскільки у мене є пристрасть постійно шукати щось нове для догляду за волоссям, рано чи пізно я просто повинна була виявити відгуки про димексид. Використовувати його зважилася за рецептом разом з касторовою і обліпиховою олією. Наносила спочатку на коріння, ретельно втирала руками в рукавичках. Після цього завдала ще й волосся по всій довжині. Потім накрай голову плівкою, закутала в рушник і так просиділа 2:00. Тепер можу сказати, що димексид для волосся відгуки позитивного характеру отримує не дарма. Вже коли змивала маску, помітила, що волосся стали дуже гладкими. А після сушіння бачила, що від них виходить просто небувалий блиск. Для мене це дуже незвично, тому що такого ніколи не бачила. Ніякого іншого відкликання, крім позитивного, бути не може!

Катерина (36 років, учитель)

З волоссям була тільки одна проблема - вони лізли. Тепер все набагато гірше. А «подякувати» за це хочу саме димексид. За відгуками читала, що такий препарат можна додавати в маски для зміцнення волосся. Змішувала з персиковим. Перший раз змогла протриматися тільки 30 хвилин. Хоча нічого не щипало, довше сидіти не могла, бо від такого засобу виходить моторошний часниковий запах, в результаті якого навіть з'явився кашель. Далі - більше.

Волосся після першої процедури ніяк не змінилися. Але вирішила продовжити. Змогла зробити її дві процедури, після чого різко піднявся тиск і страшенно заболіла голова. Минуле кілька днів, і я помітив, що стала гірше бачити! Не знаючи, що робити, почала шукати відгуки про маску, яку наносила на волосся. Була підозра, що винен саме димексид. Так і виявилося. Якби відразу прочитала, до яких побічних наслідків може призвести його застосування, ні за що б не наважилася. Тому, хоча димексид для волосся хороші відгуки від когось постійно отримує, обов'язково будьте обережні!

Димексид для волосся: корисний чи небезпечний?

Таким чином, ефективність застосування димексиду як засоби для догляду за волоссям викликає деякі сумніви. Хоча у відгуках йдеться про можливість отримання позитивного результату, є і серйозні причини вважати, що за певних умов нерозумний підхід призведе до великих проблем. Тому не варто необдумано використовувати цей лікарський препарат.

Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 146