Дарсонваль для волосся - відгуки

Дарсонваль для волосся - відгуки

Ще більше ста років тому французький фізіолог Дарсонваль винайшов один з найбільш популярних сьогодні методів електротерапії. Його назвали дарсонвалізацією, хоча через труднощі вимови сам метод більше закріпився просто під назвою «Дарсонваль» - по імені його творця і моделі апарату, який застосовується для догляду за волоссям. Чи буде корисний цей спосіб? Дізнатися можна, якщо подивитися, які Дарсонваль для волосся відгуки отримує в мережі. Насправді, областей застосування приладу дуже багато. Але саме в косметології його стали використовувати особливо часто останнім часом.

У чому суть дії апарату Дарсонваля

Якщо говорити про застосування Дарсонваля конкретно до волосся, то потрібно буде сказати про його хороших можливості в процесі захисту від облисіння, випадіння волосся, при боротьбі з лупою. Оскільки використання методу засновано на впливі на шкіру електрострумом, стимулюються волосяні фолікули, поліпшується робота капілярів, в цілому підвищується кровопостачання шкіри. Вважається, що це і призводить до потрібного ефекту. Чи проявляються подібні дії на практиці? З відгуків можна буде дізнатися, що саме дозволяє отримати Дарсонваль при догляді за волоссям.

Відгуки про апарат Дарсонваля

Для лікування волосся метод використовується сьогодні досить активно. Тому відгуків про нього багато, вони різноманітні. Обов'язково серед них знайдуться такі, які відрізняються наявністю позитивного посилу. Хороший варіант саме такої групи відгуків буде представлений далі.

Захистив мене від облисіння

Так сталося, що минуле літо в мене видалося дуже нервовим. І я стала дуже швидко лисіти - волосся випадало у величезній кількості з великою швидкістю. Оскільки я сама не знала, що з цим робити, звернулася до трихолога. Саме він сказав, що потрібно пройти дарсонвалізацію. Пішла і купила Дарсонваль. Виявилося, що коштує він недорого. Минув лише тиждень, а я вже виділу першого ефект. Через місяць і зовсім волосся вже не випадали. Буду профілактично користуватися Дарсонваль, щоб з моїми волоссям більше нічого не сталося.

Цей відгук добре показує, наскільки дієвим може бути Дарсонваль, коли мова йде про захист волосся. Ще один приклад того, наскільки успішно допомагає прилад і сама ця технологія, можна побачити в наступному відкликання.

Приніс дуже багато користі

Вже багато років у мене випадало волосся. Спочатку сама шукала, як вирішити проблему. І знайшла відгуки про дарсонваль. Пішла до лікаря, щоб дізнатися, наскільки ця технологія ефективна. Він сказав, що гірше точно не буде, якщо пройти курс. Купивши прилад, почала робити процедури двічі на тиждень. Заодно наносила на шкіру голови ще й живильні маски. Вистачило п'яти сеансів, щоб добитися хорошого ефекту. Цікаво те, що Дарсонваль не просто припинив випадання волосся, але ще й допоміг зробити їх краще на вигляд. Раніше волосся виглядали тонкими і млявими. Зараз немає.

Далеко не завжди перед людьми стоїть завдання позбутися саме від випадіння волосся. Комусь набагато важливіше просто зробити їх більш здоровими. У наступному відкликання добре показано, що Дарсонваль здатний впоратися ще й з таким завданням.

Про такій покупці не можна пошкодувати

Користуватися дарсонвалем я почала вже досить давно. Першу процедуру провела ще роки два тому. Насправді, великих проблем з волоссям у мене ніколи не було. Але все одно хотілося, щоб вони були просто ідеальними. І Дарсонваль помітно наблизив мою мрію. Волосся активніше ростуть, практично не випадають, виглядають дуже здоровими. Варто сам прилад не надто дорого, на нього поширюється гарантія. Тому покупка виходить вигідною.

Але чи не занадто розумно було б стверджувати, що Дарсонваль здатний допомогти у всіх випадках. Нерідко буває й так, що ця процедура належного ефекту на здоров'я волосся не дає. І є не так мало відгуків, в яких на це вказується. Серед таких можна навести наступний відгук.

У мене нічого не вийшло

Дуже хотілося позбутися від випадіння волосся, яке у мене почало проявлятися після вагітності. Доктор порадив придбати апарат Дарсонваль і почати робити процедури. Лікувалася я таким чином місяці 3 або 4. Але результату все одно не побачила. Не знаю, чим це може бути викликано. Бачила в багатьох відгуках, що іншим допомагає. Зі мною ж вийшло все не так добре. Довелося шукати інші способи догляду за волоссям. Але врешті-решт впоралася, чого і всім бажаю.

Дія Дарсонваля доведено і підтверджується досвідом багатьох. На жаль, Дарсонваль для волосся відгуки все ж отримує не тільки позитивні. Це означає, що є небезпека відсутності результатів від його застосування в деяких випадках. Але й шанс того, що волосся стане більш здоровими, судячи з відгуків, присутній. Тому спробувати такий методи догляду за ними все одно потрібно, якщо є така потреба.

Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 194