Як повернути здоров'я пофарбованим волоссям

Більшість з нас вважають за краще фарбувати волосся далеко ненатуральними барвниками, після яких волосся стають крихкими, тьмяними, а кінчики починають сіктися. Що ж робити? І чи можна допомогти волоссю знову повернути здоров'я? Виявляється можна і для цього вам знадобляться нижченаведені рекомендації:

Як повернути здоров'я пофарбованим волоссям

1) Використовуйте для волосся правильні миючі та доглядають кошти

По - перше запам'ятайте головне правило: перший раз мити волосся після фарбування потрібно шампунем для фарбованого волосся тієї ж марки, що і ваш барвник. Надалі чергуйте шампунь для фарбованого волосся зі спеціальними шампунями для підтримки кольору і блиску. Не нехтуйте також іншими засобами для догляду за фарбованим волоссям, а саме бальзамами, обполіскувачами, сироватками і кондиціонерами, вони допоможуть нейтралізувати залишки лугу і закріпити фарбу, одночасно доглядаючи за вашими волоссям. Обов'язково після використання будь-якого засобу ретельно промивайте волосся, інакше залишки бальзаму або кондиціонера зроблять ваші волосся тьмяними.

Фахівці вважають, що секрет блиску і здоров'я волосся криється в їх регулярному зволоженні, тому обов'язково використовуйте кондиціонери, що містять шовкові прітеіни, пантенол, масло жожоба і кокосове молочко. Також рекомендую спробувати зволожуючу сироватку для волосся, яку ви можете приготувати самостійно в домашніх умовах. Для цього візьміть по 1 столовій ложці наступних трав: чистотілу, ромашки, шавлії і деревію, залийте їх склянкою окропу і залиште для настоювання на 30 хвилин. Отриманий відвар процідіть і використовуйте для ополіскування волосся.

2) Використовуйте спеціальні маски для волосся

Жодне покупне засіб не буде настільки ефективно, як маска, приготовлена з натуральних продуктів і лікарських трав. Якщо ви хочете захоплювати оточуючих каскадом локонів з шовку не полінуйтеся робити такі маски мінімум два рази на тиждень.

1) Для сухого волосся відмінним рішення буде наступна маска: змішайте столову ложку майонезу, один яєчний жовток, чайну ложку меду і чайну ложку реп'яхової олії. Нанесіть отриманий склад на волосся, закрийте плівкою і укутайте рушником, через годину змийте теплою водою.

2) Для жирного волосся використовуйте одну чайну ложку соку алое, одну чайну ложку меду, одну чайну ложку лимонного соку і один жовток. Рекомендації щодо застосування ті ж, що і в попередньому рецепті.

Будьте красивими!

Оцініть, будь ласка статтю
Всього голосів: 154